tr  eng 
Busel Busel Busel Busel Busel
 Busel Takım Sanayi
BUSEL TAKIM SANAYİ (B.T.S) 2005 yılında Eskişehir'de faliyete geçmiştir. Firmamız kurulduğu günden beri SERAMİC VE KARBÜR UÇ BİLEYEREK Türkiye sanayisine ve ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinmiştir. Firmamız kesici takım sektöründe kullanılmakta olan en son teknolojileri takip ederek CNC ve NC takım tezgahlarını bünyesine katmıştır. Kuruluşundan bugüne Dünya standartlarında kesici takım imalatı ve bilemesi yaparak siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ : Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. VİZYONUMUZ : Makine ve kesici takım sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip edip müşterilerine beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak; Değişen ve gelişen dünya standartlarında müşteri memnuniyeti sağlayarak lider bir kuruluş olmak B.T.S.'nin vizyonudur.

KALİTE POLİTİKASI : Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak için standartlara uygun malzeme, Makine, teçhizatlar ve gelişen son teknolojiyi kullanarak, Çalışanlarımız ve Tedarikçilerimizle, birlikte; Karşılıklı işbirliği ve güven içersinde sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek, Çevre ve topluma karşı olan sorumluluk bilinciyle lider bir kuruluş olmak

E-katalog
 İhale ve Gazete İlanı
!! Şartname Dosyasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ...!!